ЗабаваТОП

НЕ Е ФЕР БОРЈАНЧО ПРЕЗЕМАЛ ШВАЛЕРКАТА НА ПОШТАРОТ

Раскол во СДСМ Крива Паланка.

Градоначалникот Борјанчо Мицевски,на крајно подмолен начин му ја презема девојката на својот најдобар другар и бизнис партнер Ѕвонко- Поштар,кој живее во социјален стан. НЕМА ПРАВДА-НЕМА МИР!!!

Нема достапен опис

Нема достапен описМакедонија

Заболени
156,017
Мртви
5,489
Излечени
150,263
Активни
265
Last updated: 24/07/2021 - 10:11 (+02:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.