КолумниМакедонија

Не бил сал Докиќ за еб…ње за онаа работа де и други од списоците биле …

Што бара Докиќ? Судир на интерес и корупција нели ненаситен задник си значи! 

Нема достапен опис

Нема достапен опис

Има доста што се за ебање Бачановиќ професорката од правен, од фармацевтски Зорица све се тоа конфликт на интереси, ќерка му на Серафимовски што беше на Гастро, а брат му ординација во Капиштец, специјализирана во Германија, снаата у најголемата фармацевтска компанија одговорна за леков и дивајси медицински, Тања Васиќ у сто комисии е членка за време на ВМРО милиони направи, а на Венко главен конструктор за сомнителни тендери цел список се људи на Венко и на Зокита потпомагачи на една гооолема фармацевтска компанија, лапат и шетат пички и курови по свет, ама за тој цените на лекови се најголеми у свет кај нас..Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.