Забава

НДМ НА ЈАНКО БАЧЕВ СЕ ЖАЛИ: Која црна демократија кога нас нигде не нема на медиуми?! Па што ако не сме битни и сме ситни

 Поврзани вести

Напишете коментар

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.