Колумни

НАТАША САВОВА: ОД РАКОВОДСТВОТО НА СДСМ ДЕДОВЦИТЕ НИ СЕ ПРЕВРТУВААТ ВО ГРОБ

site funkcioneri (ne clenovi) ednoglasno si go spodelija partiskoto soopstenie. bravo. BROTHERS IN CRIME. dedovci vo grob ni se prevrtuvaat od vas.

koga Premierot javno izvrsuva skrnavljenje na grobovite na nasite predci, poshteno e za site nas koi sme clenovi na SDSM da ni kazat dali pozadi ovie negovi stavovi stoi -Izvrsniot i Centralniot Odbor na partijata.Македонија

Заболени
89,463
Мртви
2,739
Излечени
74,800
Активни
11,924
Last updated: 21/01/2021 - 06:26 (+01:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.