ЖивотЗабава

Натали Грубовиќ во Црна Гора, Аделина Тахири со прекрасната сестра: Што прават македонските ѕвезди на Инстаграм деновиве?

Тамара Тодевска во фустан со смело деколте позира пред концерт, Даниел Кајмакоски комбинира плажа со настапи во Црна Гора, а Елена Стефановска објавува совршени фотки од одморот во Хрватска.

natali-grubovikj-vo-crna-gora-adelina-tahiri-so-sestra-i-ubavica-shto-pravat-makedonskite-dzvezdi-na-instagram-denovive-01.jpg

По концертот во Охрид на кој Тарамара Тодевска ја видовме во најелегантното издание досега, таа продолжува со конценртната турнеја. Концертот кој го одржа викендов во Битола го најави со фотка во бел фустан со смело деколте.

Натали Грубовиќ ужива во друштво со своите пријателки, а пак Аделина Тахири покажа каква убавица е нејзината помала сестра.

Што прават македонските ѕвезди деновиве?

Тамара Тодевска

 

 

 

 

 

 

Натали Грубовиќ

 

 

Аделина Тахири

 

 

 

 

Снеже Велков

 

 

 

 

Елена Стефановска

 

 

 

 

Лила Филиповска

 

 

Тони Зен

 

 

 

 

Туна Сејдиу

 

 

 

Даниел Кајмакоски

 

 

Сара Мејс и Димитар Атанасовски

 

 

 

 

 

 

Игор Џамбазов

 

 

Миа Костова

 

 

Александра Илиевска

 

 

Андреј од ДНК

 

 

Мартија Станојковиќ

 

 

С. С. | ЦрнобеМакедонија

Заболени
189,887
Мртви
6,594
Излечени
170,956
Активни
12,337
Last updated: 27/09/2021 - 09:15 (+02:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.