Живот

НАСКОРО ЗА АЕРО ЗАГАДУВАЊЕТО ОД ЕКО ЛАЈФ НА ОПШТИНА РАНКОВЦЕ HA ДОКАЗ

КАКО АНТИКОРУПЦИОНЕРОТ ЉУПЧЕ НИКОЛОВСКИ МАСЛИНКА ПРЕКУ СВОЈАТА ФИРМА ГО ТРУЕ РОДНИОТ КРАЈ

Нема достапен опис

Нема достапен опис

Нема достапен опис

Нема достапен опис

Нема достапен описМакедонија

Заболени
155,655
+10
Мртви
5,481
+3
Излечени
149,933
Активни
241
Last updated: 24/06/2021 - 23:11 (+02:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.