БалканМакедонија

Нашиве домашни албанци толку не мразат изгледа па ни македонска вода не пијат туку од Косово ја носат

pola vlada pie Kosovska i Albanska voda nie samo za na sliki оva se sluzi vo Direkcija za Spasuvanje

Нема достапен опис

Нема достапен описПоврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.