ЗанимливостиСпорт

НАРОДОТ СО ОСТРИ КОМЕНТАРИ ЗА ЗАЕВ, БАКСУЗ БИЛ ОН И ЗАРАДИ НЕГО ИЗГУБИВМЕ УТАКМИЦИТЕ

МА КЛЕТВИ МА ПЦОВКИ МА ТУРАЊЕ У УСТА И СИТЕ ДУПКИ ИТН ИТН

Нема достапен описНема достапен описНема достапен описНема достапен описНема достапен описНема достапен описНема достапен описНема достапен описНема достапен описНема достапен описНема достапен описНема достапен описНема достапен описНема достапен описНема достапен описНема достапен описНема достапен описНема достапен описНема достапен описНема достапен описМакедонија

Заболени
156,017
Мртви
5,489
Излечени
150,263
Активни
265
Last updated: 24/07/2021 - 09:26 (+02:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.