ЗабаваСекс

Накова отвори бикини сезона со раширени нозе И тртести гузици да метнете пари тамо има место широка пештерата

Жешко под темни облаци: Накова отвори бикини сезона со раширени нозе и немирни силикони (фото)

Иако календарски е се уште пролет, за моделот Александра Накова стартуваше летото.

Таа ја отвори бикини сезоната на отворено на еден гевгелиски базаен, па иако доминираа темни облци отколку топло сонце, Накова се потруди да ја вжешти атмосферата, како непосредно, така и на социјалните мрежи.

За оваа прилика атрактивната гевгеличанка облече бикини во корална нијанса и секако очекувано почна да позира во секоја можна поза која ќе го долови нејзиното тело од секој агол.

 

Однапред, одзади, со раширени нозе, кадар во бујното силиконско деколте…

ФОТО:АЛЕКСАНДРА НАКОВА/ИНСТАГРАМ ПРИНТСКРИН

Инаку, откако стана сопственичка на бутик за женска облека, Александра Накова не пропушта ден да биде активна на социјалните мрежи, а со доаѓањето на топлата сезона и поголемата прилика за разголување, очекувано е оваа пракса да се интензвира.

ФОТО:АЛЕКСАНДРА НАКОВА/ИНСТАГРАМ ПРИНТСКРИН

ФОТО:АЛЕКСАНДРА НАКОВА/ИНСТАГРАМ ПРИНТСКРИНМакедонија

Заболени
155,655
+10
Мртви
5,481
+3
Излечени
149,933
Активни
241
Last updated: 24/06/2021 - 22:56 (+02:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.