Балкан

НАЈЗГОДНАТА МАКЕДОНСКА СПОРТИСТКА НЕ ИМ ДАВА МИР НА МАЖИТЕ СТАЛНО ИМ ГО ДИГА(фото)

Прекрасната Едина Муса ја познаваме како најубавата македонска кошарка, но таа во последниот период вложува повеќе време во фитнесот и затоа изгледа презгодно.

Муса редовно тренира, а тоа може да се забележи по нејзината совршена фигура, а исто така таа сака да пешачи на водно и да трча, па често знае да не почести со некоја фотографија или видео на Инстаграм.

Припадниците на посилниот пол лудуваат по прекрасната Едина, која изгледа – совршено.Македонија

Заболени
103,020
+233
Мртви
3,144
+7
Излечени
91,507
Активни
8,369
Last updated: 01/03/2021 - 18:11 (+01:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.