ЗабаваТОП

Најглупите пиари евер ги прави Кети Гетева пола есдес втера у кал

ако те нагази Ина...вака изгледа

Кети Гетева да не го прави ПРот? Она е позната по прејаките ПР стратегии што ги блесна откако ја црпнаа од утринска на Алфа. Издржи министре!
ко ќе ми текне на оној ПР, министерот за Нова Година кога влагаше да оперира. Абе камен ќе се расплаче не па чоек.
Можно е да е слика од 5 луѓе, седнати луѓе и текст


Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.