ЗабаваСекс

Најчесто ме прашувате кој ја пердаши Стојне пејачката? Одговор во текстот…

Стојне ја еб***е Мојсо шо свири со неа,имаше една бизарна ситуација,кога Татјана Лазаревска пред две години снимаше спот на роденденската песна,камерата во тек на снимање ги уловила Мојсо и Стојне како се лапаат,па подоцна морало да се интервенира при монтажа да се скине таа сцена…

Нема достапен опис

кога те брани Саше аналитико ее си зацапал у јаки говна…

Миле Трајановски

Плус ја ебе и еден педер,пичка во душа ,залижано педерче има втор брак и се појави на спотот на КУРВИТЕ од сдс,вакцинирајсе…тешко педерче…инаку пеач што благе везе нема од пеењеМакедонија

Заболени
216,328
+333
Мртви
7,609
+17
Излечени
200,669
Активни
8,050
Last updated: 02/12/2021 - 23:30 (+01:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.