КолумниТОП

Началникот Музафер Каришиќ си игра ли мајтап со министерот Оливер Спасовски????

писмо до Доказм

Ve izvestuvam kako eden od naj citalite portali deka mi bese odzemeno pmv jugo 324av bes nikakva potvrda za odzimanje vnatresna kontrola e izvestena bev kaj nacalnikot muzafer karicic u mu rekov deka ke se zalam kaj ministerot oliver spasovski on mi rece kakov minster olevire spasovski jas sum ovde minister kakov oliver оn e minister u pin petrol ovde sum jas…

Македонија

Заболени
57,451
Мртви
1,600
Излечени
34,970
Активни
20,881
Last updated: 26/11/2020 - 18:26 (+01:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.