ЖивотЗабава

НА ВАНЕ МУ ДАВААТ 6 МЕСЕЧЕН ОДМОР ОД ВЛАДА БЕ ДА МОЖЕ ДА ЌЕЦА НА РААТ БРУКИИИ

Dobro utro marjan Kako sj Aj da te zamolam ti nemas vlakna na jaziko Javno da pites kolku godisen odmor imaa funkcioneto ( vane) pti neli ke se posvetese na rabota i na deca pa ne se sobral doma so koja plata funkcionerska go seta sveto Aj pa castam
Дунавка се јави на Facebook за раскинувањето со Ване: Нека биде како „мама каже“ | Press24
I javno objavuva grcii, atini, opatija,turcija Ligeto nemat leb da jadat on nesto na jako udri
Takov drug funkcioner nema Naj relaksiran e on


Македонија

Заболени
0
Мртви
0
Излечени
0
Активни
0
Last updated: 19/10/2021 - 03:58 (+02:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.