БалканСекс

На Теа Таировиќ и „скокна“ цената по интимната снимка која се појави во јавност – еве колку сега заработува

На Теа Таировиќ и „скокна“ цената по интимната снимка која се појави во јавност – еве колку сега заработува

Пејачката Теа Теаривоиќ се најде во центарот на вниманието кога во јавноста исплива нејзина интимна снимка.

На неа се гледа како пејачката орално задоволува маж. Во едната рака ги држи неговите гениталии, а во другата дилдо – објави  тогаш српски Курир.

Медиумите сега пишуваат дека на Таировиќ и скокнала цената по експлицитното видео и заработува шест пати повеќе од претходно.

„Претходно Теа настапувала за 1200 евра по клубовите, додека пак по објавувањето на интимното видео и песната „Хајде“ заработува до 7 000 евра од настап. Најчесто зема до 6000 евра, но во зависност од капациетот на на дискотеката може да заработи уште 1000 евра плус“, вели добро известен извор за „Блиц“.

Инаку, Таировиќ не е единствена на која исплива порно видео во јавност. Такви снимки се појавија и на Северина, Сузана Манчиќ, Дара Бубамара.

фото: e сток/ Часла Вукојиќиќ/инстаграмМакедонија

Заболени
189,887
Мртви
6,594
Излечени
170,956
Активни
12,337
Last updated: 27/09/2021 - 10:00 (+02:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.