БалканСекс

На Теа Таировиќ и испаднаа градите еден од Тетово си ги џапна

Теа Таировиќ жари и пали на Балканот. Таа го има еден од најголемите хитови „Хајде“ која се пее во сите дискотеки.

На социјалните мрежи се појави видео на кое се гледа како и испадна едната града во тесното сино здолниште.

pak, ni ovo je nije mnogo poremetilo, te je sa osmehom nastavila nastup.

Albanci ostaju bez svog najvažnijeg nacionalnog simbola! - Alo.rs

 Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.