КолумниСексТОП

На социјалните мрежи се појави видео од похотниот прилепски професор Атанаско во акција за кој Доказ пишуваше дека ги уценува студентките за 6 ка да добие да му дадат…

ПИСМО ДО ДОКАЗМ ОД СТУДЕНТКИТЕ МАЛТРЕТИРАНИ НА ЕКОНОМСКИОТ ФАКУЛТЕТ ВО ПРИЛЕП ОД ПРОФЕСОРОТ АТАНАСКО

Sakam da vi ukazam za casta shto mi ja napravivte za malku kolku shto moze I nashiot cast da se vrne.
Toa shto nie osetivme e uzas, bez da moze nikoj da ni pomogne. A morafme se da prifatime, povekjeto pati. I da si nema koj da ni pomogne. Toj ne e covek toj ne znam ni kako da go narecam.
Barem nekoj pomogna da kaze za za toj shto pravi. I ne bira, samo tie shto znae nema koj da ne zashtiti.
Ne sme samo nie, ima I drugi no si molcat, da zavrsgime samo I da ne se vratime na fakso
Strav ni e da se pojavime,na predavanjeto. Ne znaeme uste so kje pobara.
Kje ne odnese vo nekoja soba, I se izivuva na nas.
Barem sekogash ne ne drzi mnogu, ne moze mnogu da izdrzi
Aj belkim kje se otvorat ocite kje go frlat gado kaj zasluzue

za se shto pomognacte i za Atanasko da dobie svoeto. da ima ljuge kako vas puno
https://vimeo.com/679698057

ВИДЕОТО Е ЗА ВОЗРАСНИ ОБЈАВЕНО НА СОЦИЈАЛНАТА МРЕЖА ВИЛМЕО ПОДОЛУ ЛИНК

ВИДЕО ТУКА

Две студентки од Радовиш испратија анонимна дојава преку Facebook до редакцијата на Доказ во која тврдат дека биле уценувани со секс за да го положат предметот и да добијат повисока оцена од страна на професор на Економскиот факултет во Скопје. Професорот кој ги уценувал, по нивното раскажување воопшто не го криел своето развиено либидо, имал бујна сексуална фантазија и ги присилувал студентките на перверзии со ,,играчки’’.

Двете студентки не можеле веќе да го издржат притисокот и се обратија прво до редакцијата на Доказ и не информираа дека планираат да го пријават ектремно перверзниот професор, а најинтересното од се е што веројатно тој е и сниман и снимките ќе бидат испратени и до редакцијата на Доказ. Атанаско Атанасовски, оваа забава за возрасни изгледа штотуку почнува.

СЕКС СКАНДАЛ на Економски факултет. Професор сакал СЕКС ИГРИ СО СТУДЕНТКИ, ШВАЛЕРКАТА КОЛЕШКА ЗБЕСНАЛАПоврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.