ТОПЦрна Хроника

НА РЕМИС ЌЕРКАТА НАПРАВИ ПИЧВАЈЗ СО КОЛАТА ВО ОХРИД КОЈ НЕ ЗНАЕШЕ

ohridska policija sokrila nastan u Ohrid deka cerka biznismena Bozina Ilieski Remis pod uticaem enormne konzumacija alhohola predizvikala udes u centru Ohrida.Policiski uvidzaj sa licu mesta istaknuto je da se luksuzni terenac Mercedes prevrnuo zbog klizavosti puta! Bosko Ilievski Remis sakrio je cerku sa licu mesta i alkotestiranje je izvrseno nakon izminatih 24 casa ,sta je suprotosti svih zakona.Niko ne prica za soobracajku,a niko u MVR ne sme da da odgovor novinarima u predmetnom prekrsaju

Ќерката на познат охридски бизнисмен се преврте со џипот

Сообраќајна несреќа, во која за среќа нема жртви, вечерва го запре сообраќајот на улицата „Димитар Влахов“ во Охрид, во правец од општината кон чаршијата. Сообраќајот се пренасочува по другите улици.

Репортерот на Република јавува дека со црвениот џип мерцедес управувала ќерката на познат охридски бизнисмен, која од непознати причини изгубила контрола над управувачот.

Полициски екипи вршат увдид на местото на несреќата, а подетални информации ќе има во текот на утрешниот ден.Македонија

Заболени
0
Мртви
0
Излечени
0
Активни
0
Last updated: 19/10/2021 - 04:00 (+02:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.