ЗабаваЗанимливости

НА ГРУЈО ДРУГАРЕТО

Александар Кочоски

Си биле робијаш, психопат и пе*ер…
Можно е да е слика од 10 луѓе, луѓе што стојат и седнати луѓе
И покрај тензиите на теренот фановите го следеа натпреварот во пријателска атмосфера.


Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.