Забава

НА ГЛУПИОТ РЕЏЕПИ МУ ВЕТИЛЕ ДЕКА ЌЕ ЈА ОПНЕ САЊА КУЖЕТ АКО ОСТАНЕ У СЕЛСКАТА ВЛАДА НА ЗАЕВ

Сања е водителката на гранд звездите кај Саша Поповиќ, а овој вол е предавник...

Можно е да е слика од 1 лице и текст кој вели „можда сум келав и грд ама па затоа имам убави заби за грицкане гриц гриц“

Можно е да е слика од 1 лице, стоење и внатре

Можно е да е слика од 1 лице и стоење

Можно е да е слика од 1 лице и текст кој вели „Smejem se a place mip92 mi se“Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.