ЗабаваСекс

На Гавазова ѝ изгореа градите во Миконос и не дава никој да и ги фаќа дур не се олупат

Фолк-пејачката Сузана Гавазова е на летување на островот Миконос, со сопругот Јасмин и ќерките Емили и Селена. Таа се пофали дека ужива со семејството и објави неколку фотки и видеа на Инстаграм. Во бикини со дезен со американски долари, Сузана пак го привлече вниманието на социјалните мрежи. Едни коментираат дека изгледа топ, а имаше и такви што забележаа дека ѝ изгореле градите од сонцето.

„Не си се намачкала убаво со фактор, ти поцрвенеле градите“, велат фановите.

Гавазова постојано објавува провокативни слики во бикини на своите профили, а нејзините следбеници често знаат да кажат дека е најзгодната пејачка во Македонија.Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.