КолумниМакедонија

НА БОМБАШОТ ЗА ОНАА РАБОТА ЌЕ МУ СЕ ФАТИТЕ ЌЕ ВЕ ЗАЕБАВА СО МЕСЕЦИ за наша ЖАЛ

Децата од Делчево со соопштение до “хакерите“. Дајте некоја дојава за бомба кај нас у Делчево се убивме од идење у школо, не е фер све Скопје па Скопје.

Кога вашингтонскиот санкционен тим ке ти влезе у офис.

Бујар на “апарати“ 😂😂😂

Можно е да е слика од 5 луѓе, седнати луѓе и внатре
На кратко околу дојавите за бомба. Ако лицето кое ги пушта заканите има високо IQ и знае да користи напредни технологии за криптирање, полицијата никогаш нема да го фати.
МВР сите ресурси на светот да ги има не може да направи ништо!
Единствената надеж е да направи грешка или некој близок да го пријави. Толку.
Не можеме ниту мотивот да му го знаеме додека самиот не го сподели.
Не барајте неспособност и не политизирајте ако не знаете со што си имаме работа. Да се молиме само никогаш да не му текне навистина да постави експлозивна направа.
Пак ќе кажам Unabomber во Америка FBI со сите расположливи ресурси го има ловено повеќе 20 години! И на крајот го апсат затоа што го пријавува неговиот брат.


Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.