Балкан

На Бајага му се слошило по вакцинацијата: Се чувствувам лошо и имам реакција не примајте фуш вакцини

На Бајага му се слошило по вакцинацијата: Се чувствувам лошо и имам реакција

Бајага откри дека не се чувствува најдобро откако примил вакцина против коронавирус.

Музичарот не даде детали за неговата моментална здравствена состојба, но кратко рече дека не се чувствува добро.

Се чувствувам лошо, ја примив вакцината и имам реакција, рече Бајага.Македонија

Заболени
106,110
Мртви
3,176
Излечени
94,275
Активни
8,659
Last updated: 06/03/2021 - 09:41 (+01:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.