Занимливости

Mуцунски не собирал ѓубре тоа гнас му било…

Пчелите од хотелот на Тимчо да си го соберат ѓубрето 🤢🤮
Ако не па Марин или Коневски да ги вратиме 😊


Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.