КолумниМакедонијаТОП

Муштерии на Голден арт. Во право сте Доказ еве со слики какви станови ни продаваат браќата измамници и градежни мафијаши!

Почитувани, Во врска со Всшето пишување за Голден Арт: Јас сум сопственик на стан добиен по принцип “Давање на земјиште и пренос на правото за градба” на споменатите. Имам многу слики од пукнатини на плочите, како доказ за сите Ваши пишувања. Со почит Митев Кољо

Тоа е еден мал дел на ул. М.Ш. Шарло бр 25 Скопје. Има бар уште 3 згради на истата ул. со пукнатини во гаражниот дел на -1, -2 и -3 кат. При поголеми врнежи просториите се полнат со вода. Поз.

НАШИОТ НАПИС ТУКАПоврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.