СветТоп3

Му се смеела дека не го бива за секс и тој ја убил и ја спакувал во куфер

Фотографија на Sara Osavkovska.

Му се смеела дека не го бива за секс и тој ја убил и ја спакувал во куфер

Гарејев на истражителите им изјавил дека ја нападнал девојката поради тоа што таа ја навредувала неговите, финансиска положба, сексуални вештини и личност по платениот секс.

Телото на мртвата девојка било пронајдено во куфер во нејзиниот апартман. Вратот и бил пресечен,а на градите имала рана од нож.

33- годишниот Максим кој има завршено 4 факултета, тврди дека ја убил Екатерина откако таа го навредувала и исмевала.

Екатерина била новоквалификувана докторка која исто така работела и како бјути блогерка на Инстаграм каде имала 86 000 следбеници. Таа хонорарно работела и како сексуална работничка.

Гарејев истакнал дека Екатерина му се смеела дека не бил богат како другите мажи кои таа ги познавала и поради тоа што не успеал да ја задоволи во кревет.

По сексот продолжи да се шегува на моја сметка. Ја загубив контролата и го земав ножот од кујната . Таа се заврте јас ја прободев во вратот. Се обиде да избега во бањата и да ја затвори вратата, јас ја извлеков од бањата. Крв капеше ,а потоа таа почна да вреска. И ја затворив устата и повторно ја прободев во градите, изјавил Гарејев.

Потоа според неговиот исказ девојката отишла во дневната соба и започнала да се бори со него.

Бев во таква состојба што не ја чувствува болката. За време на борбата падна на подот, а јас повторно ја прободев во градите. Тогаш умре, раскажал тој.

Родителите на Екатерина негираат дека нивната ќерка работела како проститутка. Гарејев на суд изјавил дека жали поради убиството и им се извинил на нејзините родители.Поврзани вести

Напишете коментар

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.