МакедонијаЦрна Хроника

МРТОВ МАЖ ПРОНАЈДЕН ВО КАМП ПРИКОЛКА – еве ги деталите

На 11.03.2023 околу 13,30 часот во Полициска станица Гевгелија, од итна медицинска помош било пријавено дека во камп приколка во с.Николиќ, бил пронајден починат С.К.(70) од Скопје, а од лекар од итна медицинска помош е констатирана смрт без видливи траги на насилство.

МРТОВ МАЖ ПРОНАЈДЕН ВО КАМП ПРИКОЛКА – еве ги деталите

Од страна на Јавен обвинител телото е дадено на обдукција.Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.