Забава

МОМИРОВСКИ : ПРЕМИЕРОТ КОВАЧЕВСКИ НАПАЃАЛ ЖЕНИ ДОДЕКА БИЛ ДИРЕКТОР ВО А1 ТЕЛЕКОМ!?!?!

Дали е точно дека Ковачевски бил избркан од директорксата позиција во А1 Телеком по само 8 месеци мандат поради напади врз жени?!Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.