ЗабаваТОП

Mногу сакам да знам која певица со кој газда или колега се пердаши….

Цане Елита...Кој ја мати водата на коњите

Mногу сакам да знам која певица со кој газда или колега се пердаши, почнав малце истражување знаеме дека Сузе Гавазова зема илјадарка за спална, за глас не е битно за другите атрибути думаме….

Молика Ането со оној од Ритуал мислам Ѓоко се викаше….А пак Елена Велевска Со Гавазова почнаа во Дабиле како кафански дро*и и преку ноќ станаа звезди. Елена со Марјан Коцев вежбаше секс, доста и со Благоја Грујовски све за колеги дигне им се и да им спушти притисок пред настап.

Стојне ја ебе мојсо, Има снимка на спот кај Тања Лазарева на песната роденден,како се лапаат во позадина Мојсо Бобан Клавијатуристот

Бојана Скендеровска со еден од браќата од Кеј или Чао се зависи како го знаете местото…гитарист од Кисми…ај доста ви е за Божик подетално инфо ќе имате..Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.