Забава

MНОГУ ГЛУПАЦИ ИМА ВО ОВАА НАША ДРЖАВА-ПРОТЕКТОРАТ

фото пиздарија 123 пут

Нема достапен опис

Кога немаше ф.б како го решаваа мајкиве проблемот? Плати му проститутка. Виибам тоа мајките глупави

Image

На која држава е министер за здравство Беким Сали? Каде е државното знаме?

Image

Ова ли се тие чесни кадри

Image

Зеленски од Аеродром.

Image

Image

Апартман во Тенерифе со поглед на море 1800 евра квадрат, апартман во Скопје со поглед на цементара Усје 1950 евра квадрат

Image

Вози Мишко у провалијуПоврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.