Забава

Мицковски: Совесни дечки си одат од пазар без употреба на пластични ќеси

Совесни дечки си одат од пазар без употреба на пластични ќеси – коментира Ивор Мицкосвски.Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.