Занимливости

Мицковски: Штом Заев така вика, Мијалков може навистина беше во белава палата

Мицковски: Штом Заев така вика, Мијалков може навистина беше во белава палата

Аналитичарот Ивор Мицковски ја коментира изјавата на Зоран Заев дека Сашо Мијалков се криел во белата палата.

Заев: Сѐ си мислам дека Мијалков беше во белата палата.
Што да ти кажам Зоки, ако ти викаш така, се е могуче… – коментира Мицковски.Македонија

Заболени
146,733
+824
Мртви
4,419
+31
Излечени
122,121
Активни
20,193
Last updated: 18/04/2021 - 00:41 (+02:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.