МакедонијаТОП

Мицкоски со повик до тетовчани: Покажавме дека не сме сите исти, работиме чесно и посветено за да обезбедиме иднина за сите граѓани

Покажавме дека не сме сите исти, работиме чесно и посветено за да обезбедиме иднина за сите граѓани, ги повикувам тетовчани во сабота масовно да гласаат за ВМРО-ДПМНЕ!, напиша лидерот на Христијан Мицкоски.

 Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.