ВЕРСКА РИЗНИЦАЖивот

MИЦКОСКИ ПРАЗНИЧНО НА ПЕЧЕЊЕ СКАРА

Можно е да е слика од надвор

Честит Велигден. Христос воскресе.
Моменти поминати со семејството, безценето…, денес јас бев задолжен за скарата, Антониј вика тато најдобра скара ти правиш (опасен политичар е тој 😁), Јован и Душица со тинејџерски “маки” 🤭, а Христијан чека тетин да заврши со кебапите на жар. Ладно пиво во рака, кебапи на жар, сонце и многу среќни, весели лица.
Ви посакувам мир во душата, љубов во срцата, насмевка на лицето и бог со нас, народе македонски!

Можно е да е слика од надвор

Можно е да е слика од надворМакедонија

Заболени
154,524
Мртви
5,184
Излечени
143,427
Активни
5,913
Last updated: 15/05/2021 - 09:56 (+02:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.