МакедонијаТОП

Мицко лицемерно е да не признаеш дека ти организираше, се виде оти Филип ти пречи па не му даде да се качи на бина

Мицковски се криеше и за референдумот се криеш и сега иако целокупната логистика преку Јанушев секретарот е твоја имавте и таргет групи во партијата кои мораа да се појават на протестите се што требаше да се плати плати ВМРО ДПМНЕ и не ни фрлај сол у очи не песок соол мајсторе толку ли можеш 5000 луѓе? Така ли ќе му ја земеш власта на Муртинецот, оф леле…

Еве доказ твои избрани великодостојници партиски во подршка и присуство на протестот и не се прави мутав…Н е ме влечи за јазик да дадам подетални докази нејќам да ја срамам партијата тебе сакам…

 

 

 Поврзани вести

Напишете коментар

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.