ВЕРСКА РИЗНИЦАЗанимливости

MИТРОПОЛИТОТ КУМАНОВСКИ СО ПОДРШКА ЗА КАНДИДАТОТ НА СДСМ ОЛИВЕР ЗА КУМАНОВО

Е НЕ ЗА МАКСО НЕВЕРНИКОТ ЌЕ БИДЕ

Можно е да е слика од 4 луѓе, луѓе што стојат и текстМакедонија

Заболени
0
Мртви
0
Излечени
0
Активни
0
Last updated: 19/10/2021 - 05:30 (+02:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.