КолумниТОП

МИТРЕВ ЈА ОСТАВИ МАЈКА МУ НА ФИЛАН И БРКАШЕ СПОНЗОРУШИ ДОДЕКА БИЛ МАЛ, НЕ ТУКУ МИ МОРАЛИЗИРАЈТЕ ЗА ЖАЛЕЊЕ Е ИСИЛОВЕЦОТ РАСТЕН СО ФРУСТРАЦИИ

ЖАН МИТРЕВ Е ЗА ОСУДА НЕ ТУКУ МИ ГО БРАНИТЕ! 12/09/2020 ретро објава

ДА СЕ ПОТСЕТИМЕ ЗА КАКОВ ЗВЕР ЗБОРУВАМЕ ДЕНЕС СМЕ ЗБОРЕЛЕ И ПРЕД ДВЕ ТРИ ГОДИНИ ОБЈАВАТА Е ОД 12/09/2020 РЕПРИНТ

Доста со морализаторски срања каде и да бевме на планетата ситуацијата со докторот и син му ќе беше топ тема ќе се правеа психо анализи зошто овој лечи, а овој убива или сака да убива или оној сака да лечи, а зема пари. Доста серете топ тема е марш морализатори!

Лицемери тешки сте демек борци за права, а сте бетер серковци од оваа фамилија и да не го ругам синот исисовец туку таткото Жан гомно од човек. Кој секој месец плаќал по илјада евра, ама не го гледал и сакал. Филан е растен со фрустрации Жан се курваше со Лила Филиповска а жена си германката ја исфрли од дома и таа се премажи во Германија.

Тоа дете кога било дете не сака само пари сака и љубов и семејство и топлина на домот. Ама на  кого да објаснувам бре ја се сте испрдоци такозвани борци нее вие сте лешпери. Глумите, а прости сте ко пасуљ пребранац. ЖАН МИТРЕВ НЕ Е ХУМАН ЧОВЕК САМО Е ПРОФЕСИОНАЛЕЦ КОЈ ДЕБЕЛО НАПЛАТУВА, БАШКА ДА ВЕ ПОТСЕТАМ БОЛНИЦАТА ЈА ЛАПНА СО ПОМОШ НА НЕГОВИОТ СОГРАЃАНИН ОД ШТИП КЉУСЕВ ДВА СПРАТА ОД ВОЕНА БОЛНИЦА ИМОТ НА ДРЖАВАТА ГО ЗЕМА ЗА ЏАБЕ!

пс i na ssto lici taa izjava ne mi e sin ccccc abre kakov i da e sin ti e kolku e sebiccen mi se gadi

a da se preispita ima li i on vina sin mu ssto stanal takov kaj bil on deteto koga bilo vo pubertet
ebavasse starleti more ajde u pmПоврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.