ЗанимливостиТОП

Митко Јанчев: Честито новиот четиригодишен мандат на Директорот на БЈБ Сашо Тасевски, човекот кој се бори против корупцијата и криминалот

*промотивен пиар*

сestito noviot cetirigodisen mandat na Direktorot na BJB Saso Tasevski ” COVEK KOJ SE BORE PROTIV KORUPCiJTA I KRIMINALOT ” vo interes na naseto nacionalno i moralno custvo za nasata idnina za nasite NAJMILI.So iskrena pocit i profesionalna zasluga za edinstveniot do sega Direktor na BJB koj sto iskreno cesno i posveteno ja vrsese svojata funkcijana. P.S Mitko Jancev, moite tri maloletni deca, se isto kako i tvoite deca i sum siguren deka ke rastat vo zdrava , bezbedna i sugrna sredina.

Честито новиот четиригодисен мандат на Директорот на БЈБ Сашо Тасевски “ЧОВЕК КОЈ СЕ БОРИ ПРОТИВ КОРУПЦИЈАТА И КРИМИНАЛОТ” во интерес на нашето национално и морално чуство за насата иднина за нашите НАЈМИЛИ.

Со искрена почит и професионална заслуга за единствениот до сега Директор на БЈБ кој што искрено чесно и посветено ја вршеше својата функција.

П.С Митко Јанцев, моите три малолетни деца, се исто како и твоите деца и сум сигурен дека ке растат во здрава, безбедна и сигурна средина.

*промотивен пиар*

Македонија

Заболени
55,127
Мртви
1,546
Излечени
32,894
Активни
20,687
Last updated: 24/11/2020 - 15:11 (+01:00)
loading...

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.