Македонија

Mитко Јанчев асфалтира не се зафркава и вториот мандат со полна пара за Кавадарци со љубов

Подготовки за асфалтирање на ул. ,,Индустриска” на површина од 3600 м2. Изведувач е фирмата БИТЕМ од Скопје.
Можно е да е слика од 1 лице и пат
Можно е да е слика од патМожно е да е слика од пат
Можно е да е слика од пат


Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.