ЗабаваСветСекс

Мислеле НИКОЈ нема да ги види: Ги ИЗНЕВЕРУВАЛЕ партнерите пред нивни очи!

НЕВЕРОЈАТНО ВИДЕО

Овој несекојдневен пример на неверство, кој мошне брзо стана вирален, е забележан во еден ресторан во Мексико. Во видеото објавено на ТикТик се гледа друштво кое ужива во вечерта, а во кое се наоѓаат два пара кои очигледно се во врска.

Но, додека се изгледа опуштено, всушност и не е така. Едната жена се држи за рака со мажот кој седи во близина и сето се случува додека неа ја гушка нејзиниот партнер, а се држат зад грбот на неговата партнерка…

 

Никој од друшвото не забележал што се случува во позадината, но истото не важи за останатите гости. Некој ја снимил сцената, а дали ја виделе „главните актери“ не е познато.Македонија

Заболени
216,328
+333
Мртви
7,609
+17
Излечени
200,669
Активни
8,050
Last updated: 02/12/2021 - 22:45 (+01:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.