ЖивотТОП

MИРЈАНА ТРПЧЕВСКА ЗАМИНУВА ОД КАНАЛ ПЕТ И САМО ВИСТИНА!

ПОЗНАТАТА НОВИНАРКА ПРЕПОЗНАТЛИВА ПО ТОК ШОУТО САМО ВИСТИНА ЗАМИНУВА ОД ФРЕКВЕНЦИЈАТА НА ПЕТКА

Kolegi vi blagodaram za ubavoto iznenaduvanje po povod moeto zaminuvanje od Kanal 5 tv.Satisfakcijata od kolegite e najvredna.Vi blagodaram za sorabotkata na site i ve sakam.
Можно е да е слика од 1 лице
Можно е да е слика од 4 луѓе
Нема опис за фотографијата.
Нема опис за фотографијата.


Македонија

Заболени
156,017
Мртви
5,489
Излечени
150,263
Активни
265
Last updated: 24/07/2021 - 09:41 (+02:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.