ЗабаваТОП

MИНИСТЕРКАТА НИНА ГРУПЕР ВИ ЈА РЕНТА АТИЏЕ ДА ВИ ГЛЕДА НА КАФЕ

СРАМОТА

Какво непочитување, локал профитерството на максимум…жената што не претстави на Оскари да гледа на кафе на рандом екскурзии…лешинари!

Фотографија на Ina Mnogufina.

Фотографија на Aleksandar Kovachevski.

Македонија

Заболени
17,977
Мртви
739
Излечени
14,959
Активни
2,279
Last updated: 01/10/2020 - 05:26 (+02:00)
loading...

Поврзани вести

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker