ЗабаваСекс

Мина Блажев се разголи по бикини, па покажа со што располага

ЗГОДНА

Мина Блажев се разголи по бикини, па покажа со што располага кога има помалку облека на себе: „Каква мачка“ (фото)

Ова лето, за разлика од претходната година, летните одмори се со поопуштени и со полабави корона мерки, барем засега, а познатите тоа го искористија да заминат некаде и да уживаат на плажа.

Така, на социјалните мрежи може да се најде по некоја фотографија на која познатите дами позираат  и се „дозираат“ со сонце, витамин Д, одмор, релаксација и рекреација, пред да се вратат на своите секојдневни обврски.

Разолени и со помалку облека на себе, дамите ги покажаа своите атрубити и тело за чиста „10ка“.

Младата и талентирана пејачка Мина Блажев се приклучи на своите колешки и на летната сезона, па и таа се расоблече по бикини и го покажа своето згодно, витко, затегнато тело.

Прво, младата дама позираше во долги летни панталони, со само горен дел од бикинито. Иако на ова фотографија, не покажа нешто повеќе, нејзините фанови ја опсипаа со позитивни коментари.

Но, затоа е тука нејзината фотографија на која позира потпрена на чамец во бикини издание. Меѓутоа, во фокусот е нејзиниот изглед, „виткото тело за гледање“ и одличната фигура на која може понежниот пол да и позавидат, а  посилниот да уживаат во оваа „глетка за петка“.

За оваа фотографија, Блажев доби над 3000 лајкови, а нејзините следбеници ја опсипаа со позитивни коментари,

„Мачка убава“, „Прекрасна“, „Жешка“; „Многу убава Мина“, се само некои од коментарите кои може да се прочитаат под фотографијата.

 Македонија

Заболени
189,887
Мртви
6,594
Излечени
170,956
Активни
12,337
Last updated: 27/09/2021 - 08:30 (+02:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.