ЗабаваТОП

MИЛОШЕВ: ПРВО ЌЕ ГИ НАРАНАМ СЕСТРИТЕ ПА НЕКОЈА ЌЕ БОЦНАМ, ПА ЌЕ СИ ЛЕГНАМ КОРОНА НЕМА У ШТИП ТАМ КАЈ ВАС У СКОПЈЕ СКОПЈАНИ СА СИФИЛИЧАРИ

Поздрав од екс државниот секретар на Министерството за здравство, д-р Милошев – 👇Вака се почитуваат и мерки и препораки и дистанца и заштита од ковид и сФе.👇Како доктор во штипската болница, баш вака, почитувајќи ги мерките, се грижи за себе, па и за Штипјани и нивното здравје. Јакичко си гази и втор е на листата локални шерифи веднаш по градоначалникот од Лозово✊За повеќе детали следете не.. П.С. Ѓезмето ни е супер, не сме гладни, да не не мислите..

Нема достапен описМакедонија

Заболени
101,214
+582
Мртви
3,111
+13
Излечени
90,685
Активни
7,418
Last updated: 25/02/2021 - 20:26 (+01:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.