Балкан

Милош Биковиќ заврши во прегратките на ќерката на српската фолкерка (фото)

Актерот Милош Биковиќ важи за еден од најуспешните глумци од помладата генерација. Покрај тоа тој е некој по кого сите жени воздивнуваат.

Сега на Инстагргарам се појавила фотографија од полуларниот глумец во прегратка со ќерка на позната фолк пејачка. Станува збор за Леа Миленковиќ, ќерка на Јасна Миленковиќ Јами.

– Made in Belgrade – напишала покрај фотографијата ќерката на Јами.

Инаку, Леа е доста успешен студент а нејзината мајка редовно се фали со десетките на факултетот. Познато е дека ќерката на оваа фолкерка студира Меѓународна дипломатија и безбедност.

– Се земала од мајкаи, и повеќе од потребно. Особено убавината. Многу сум горда на неа. Преубава е, најдобар ученик во школо и тоа е она што нејзе ја краси. Треба да учи и понатаму, бидејќи како времето минува, знаењето и образованието се повеќе ќе се на цена, а мама е тука како ветар во грб – рекла пејачката во една прилика.Македонија

Заболени
154,524
Мртви
5,184
Излечени
143,427
Активни
5,913
Last updated: 15/05/2021 - 09:41 (+02:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.