Балкан

Милица Павловиќ важи за најатрактивна пејачка, а вака изгледа насабајле

Милица Павловиќ важи за најатрактивна пејачка, а вака изгледа без грам шминка (фото)

Пејачката Милица Павловиќ важи за една од најзгодните и најатрактивните на српската јавна сцена.

Таа што и да одблече одлично и стои  на нејзината витка фигура, а често добива комплименти за нејзиниот изглед.

Меѓутоа, сега на Инстаграм се појави фотографија на која Павловиќ нема грам шминка и покажа како изгледа кога ќе се исклучат камерите.

Нејзините следбеници ја опсипааа со коментари и тврдат и вака изгледа преубаво.

 

фото: Никола АндиќПоврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.