Балкан

Милица Павловиќ со секси велигденски фото-перформанс: Едниот го јавна, другиот го легна меѓу вапцаните јајца (ФОТО)

ВЕЛИГДЕНСКИ ЗАЈКО И РАЗГОЛЕНАТА УБАВИЦА

Милица Павловиќ со секси велигденски фото-перформанс: Едниот го јавна, другиот го легна меѓу вапцаните јајца (ФОТО)

Атрактивната српска пејачка Милица Павловиќ на необичен начин реши да им го честита големиот христијански празник Велигден на своите следбеници и обожаватели.

Имено, таа по тој повод направи интересна велигденска фото сесија, а целиот фото-перформанс го зачини со еротски набој.

Српската „секси сењорита“ на фотографиите изгледа не само привлечно, туку и многу возбудливо. Најпрвин пејачката во своите раце го зема големиот зајак па направи неколку пози со него. Така топло гушнат и свиен во нејзините топли прегратки, на зајко ушите му се исправија нагоре, па никако не му се напушташе комотната позиција.

Ама сакал-нејќел, тука дамата е таа која го диктира темпото, па Милица се подготви за следната поза. Нежно го јавна стариот велосипед, ги истури бујните гради напред, а зајко го смести или поточно го легна во сламената корпа меѓу вапцаните велигденски јајца.

Можеби на зајко и не му беше баш право и удобно како во прегратките на убавицата, ама за утеха имаше прекрасен поглед… на длабокото деколте и бујниот телесен раскош на пејачката!

А „секси сењорита“ овој секси велигденски фото-перформанс го искористи за да им го честита празникот на сите што го слават: „Христос воскресна добри луѓе“! – напиша таа.

Фото: Инстаграм принтскрин/senoritamilicaМакедонија

Заболени
154,524
Мртви
5,184
Излечени
143,427
Активни
5,913
Last updated: 15/05/2021 - 09:56 (+02:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.