Колумни

Миленко: Никола Тодоров е лигуш и побегуља

Миленко Неделковски пред 1 час · Petrovec, Petrovec Municipality · Кога ти е Партијата на власт си незаменлив и несменлив министер. Преговарач, шеф на изборен штаб – со еден збор – фактор-и-пол… Кога оди партијата во опзиција се преориентираш во адвокат приватник.!!! Го напушташ бојното поле. Многу патриот!!! Алал вера. Чесно ќе беше во адвокатура да се отиде кога партијата е на власт. А не вака. Вака останува горчлив вкус во устата. #побегушаПоврзани вести

Напишете коментар

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.