ЗабаваТОП

MИЛЕНА, СПЕНЏАРСКА, СТЕФАН, ДАДАР И ЦЕЛА ЕКИПА ВО АНТАЛИЈА ГИ ИСПОАПСИЛЕ, ФИБУЛА ТУРС ГИ НОСЕЛЕ ГРАТИС ДА СЕ БАЊААТ НОВИНАРИТЕ

POLICISKI LOK DAUN NA SKOPSKI JAVNI FACI VO ANTALIJA

POLICISKI LOK DAUN NA SKOPSKI JAVNI FACI VO ANTALIJA

TURSKI ASKER SARDISA SKOPJANI VO ANTALIJA. SE VESELELE VO LOK DAUN

20 4INA SKOPSKI JAVNI FACI ,NOVINARI,VODITELI,STILISTI I JUTJUBERI ZA PRAZNICIVE TURISTICKATA AGENCIJA FIBULA TRAVELS NA NEJZIN TROSOK GI ODNELA NA 7 DNEVEN PRESTOJ VO HOTELL VO PRMORSKKIOT GRADD ANTALIJA. SKOPJANIVE SE RRASPISROLILE VO HOTELOT,NE POCITUVALE DEKA TURCIJA OD ZAVCERA E VO CELOSEN LOK DAUN, SI PRAVLE ABAVA I IINTERVENIRALA TURSKKATA POLICIJA. ZABAVATA IM JA RASTURILE A SEGA CEKALE DALI KE DOBIJAT I KAZNENI MERKI. VESTA ZA RASTUREENATA ZABBAVA NA MAKEDOONCI VO ANTALIJA JA PRENEL TURSKIOT SI EN EN A E II GLAVNA VEEST ZA SPODELUVANJE NA TVITER.

Можно е да е слика од стоење, chandelier и внатре

Можно е да е слика од 1 лице, стоење, надвор и базен

Чувајте го лицето кон сонцето и не можете да видите сенка 🌞

Патувајте со

Fibula Air Travel Macedonia
@ichotelslife


Македонија

Заболени
154,524
Мртви
5,184
Излечени
143,427
Активни
5,913
Last updated: 15/05/2021 - 10:26 (+02:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.