Балкан

МИЉАНА КУЛИЌ ТВРДИ ДЕКА СТУДИРА НА ДРЖАВЕН ФАКУЛТЕТ, А ОВА Е ВИСТИНАТА ЗА НЕЈЗИНОТО ОБРАЗОВАНИЕ

Фотографија на Aleksandar Kasapinov.

Учесничката во реалното шоу „Задруга“, Миљана Кулиќ често пред другите учесници се фали дека пред две години станала студнет на Правниот факултет. Но, вистината е сосема друга.

Имено, како што тврди извор за Курир, Миљана не само што не се запишала на овој факултет туку наводно не завршила ни средно училиште кое го запишала во 2008 година.

За потсетување, учесниците во „Парови“ ја критикуваа Кулиќ поради тоа што го напуштила факултетот се вработила како келнерка.

ЕДНОГОДИШНАТА ЌЕРКА ИМА ДЕТАЉ НА КОСАТА ОД КОЈ СЕ ЗГРОЗИЈА СИТЕ

Познатиот репер Стефан Ѓуриѓиќ Раста во неколку наврати наназад предизвикуваше медиумското внимание објавувајќи фотографии од неговата ќерка Тара со различен имиџ и аксесоари на себе.
Во медиумите најголема фама крена фотографијата кога шест месечната Тара носеше Версаче накит на себе.

А овој пат пејачот се надмина себе си помагајќи му Александра Пријовиќ и нејзиниот сопруг Филип Живојиновиќ.
Имено парот од медениот месец на Јамајка и донеле подарок кој малку е чуден за сите.
-Сега и јас имам суканици, напиша пејачот опишувајќи ја фотографијата, погледнете.

БОСАНЕЦ НА ПОПРАВЕНПоврзани вести

Напишете коментар

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.